TOP trailer servis
Obnova vin kódu

Jako jedni z mála v České republice disponujeme nejmodernější technologií, se kterou vám ražbu nového VIN kódu zajistíme. Opravu VIN kódu pro vás zajistíme na návěsech, přívěsech i nákladních vozidlech.  

Potřebujete opravit nečitelný VIN kód?

Bez ohledu na značku či model vozidla můžete spolehnout na naše profesionální služby, které jsou provedeny s maximální precizností a v souladu se všemi platnými normami a předpisy.

Naši technici jsou pečlivě vyškoleni a neustále vylepšují své dovednosti, aby mohli efektivně a bezpečně pracovat se špičkovou technologií pro ražbu VIN kódů. Zajímá-li vás nejen bezpečnost a spolehlivost, ale i rychlost a profesionální přístup, jste na správném místě.

Náš tým je připraven splnit vaše očekávání a zajistit, aby vaše vozidlo bylo v souladu se všemi normami a předpisy. Kontaktujte nás pro další informace nebo abyste si domluvili schůzku, a dejte nám příležitost ukázat vám, proč jsme první volbou pro opravu VIN kódů v České republice.

VIN kód je identifikační číslo každého vozidla. Na základě rozhodnutí odboru dopravně správních agend (odboru dopravy) musí mít každé vozidlo čitelný VIN kód.  

Dle českého zákona musí být vždy VIN kód čitelný. U nákladních vozidel i návěsů však může časem docházet k degradaci. VIN kód se může stát nečitelným vlivem koroze. V případě poškození při nehodě nebo jiné pojistné události je dokonce potřeba opatřit náhradní díl novým VIN kódem. 

Pokud je VIN kód čitelný alespoň z části, dá se vozidlo bez větších problémů identifikovat. Pokud nemáte čas na vyřízení všech úředních záležitostí kolem identifikace VIN kódu, na základě vaší plné moci to za vás rádi vyřídíme. Pro další informace nás neváhejte kontaktovat.   

 Administrativa při zcela nečitelném VIN kódu je relativně podobná jako při částečně nečitelném VIN kódu. V každém případě je potřeba provést ztotožnění vozidla. Pokud nemáte čas na vyřízení všech úředních záležitostí kolem VIN kódu, na základě vaší plné moci to za vás rádi vyřídíme. Pro další informace nás neváhejte kontaktovat. 

Pokud jste objednaný / objednaná a máte vyřízené všechny potřebné dokumenty s úřady, je tato služba na počkání. Práce nám zabere zhruba hodinu času.