TOP trailer servis
Servis nákladních vozidel

Opravujeme a servisujeme návěsy, přívěsy i nástavby jak pro logistické společnosti, zemědělské podniky, tak i pro jednotlivce.

Expertní Služby pro Servis Nákladních Vozidel

Náš specializovaný servis nákladních vozidel nabízí širokou škálu služeb, zaměřených na optimální výkon a spolehlivost vaší flotily. Naši zkušení technici jsou vybaveni nejmodernější technologií a jsou připraveni poskytnout komplexní péči o vaše nákladní vozidla. Některé z našich klíčových služeb zahrnují:

blue-x-ray-truck

Opravy po dopravních nehodách

Chladiče a intercoolery

Osvětlení

Tyče řízení a seřízení geometrie

Svislé čepy

Výměny olejů a filtrů

Převodovky

Listová pera a tlumiče pérování

Výfuky

Akumulátory

Nádrže

Disky kol a pneuservis

Brzdy, kotouče, bubny, desky, ABS, EBS systémy

Tažná zařízení a točny

Vzduchové rozvody, vysoušeče vzduchu apod.

Sedadla řidiče a spolujezdce

S důrazem na kvalitu, bezpečnost a efektivitu nabízíme kompletní servis pro nákladní vozidla, který vám umožní udržet vaši flotilu v optimálním stavu. Kontaktujte nás a dovolte nám podpořit vás při údržbě a opravách vašich nákladních vozidel.

Náhradní díly, moderní diagnostiku návěsů, přívěsů a nástaveb, zemědělské techniky, servis a slanění brzd jízdních souprav, diagnostiku vzduchových systémů (EBS systémů, podvozkových skupin, brzd), přestavby vzduchových systémů, opravy návěsů, přívěsů i kontejnerů po dopravních nehodách (včetně chladírenských a mrazírenských návěsů) a mnoho dalšího.  

Ano. Pro naše klienty zajišťujeme záruční i pozáruční servis. S naším servisním centrem máte jistotu, že jsou použity pouze originální díly od samotných výrobců, jejichž instalace je  v souladu s doporučením výrobce. Zaručujeme se na za kvalitní diagnostiku a předem konzultované rozsahy prací i cen za opravy návěsů, přívěsů i nástaveb. Disponujeme nejmodernějším vybavením pro servisní prohlídky i diagnostiku a odborně vyškoleným personálem nejen s dlouholetou praxí, ale i s pravidelným školením přímo od výrobců. 

Záruku určuje výrobce konkrétních náhradních dílů nebo samotného vozidla. Pokud je například nově koupená náprava, je na ni standardní záruka až 6 let. V případě, že se namontuje jako náhradní díl, snižuje se záruka na 6 měsíců. Na brzdový kotouč není záruka téměř žádná, zatímco na ložisko, na kterém je kotouč nasazený, může být až 6 let. V případě elektriky se na celek vztahuje záruka 2 roky, na elektrické náhradní díly pouze rok. Finální slovo má vždy výrobce daných náhradních dílů / vozidla, který po konzultaci s námi určuje délku záruční doby podle provedených úkonů. Záruka za naši odvedenou práci je 6 měsíců. 

Jak k servisnímu centru

Naše servisní centrum najdete na jižní Moravě, v Měníně (exit 11, dálnice D2 u Brna). Nespecializujeme se však pouze na Jihomoravský kraj, naše služby jsou využívány po celé České republice i v zahraničí.